میزان حال فعلی افراد است

نوشته شده به تاریخ ۷ دی ۱۳۹۵ در باب با ۰ بازدید

زیاد شنیده شده که برخی سیاسیون بر این مسئله خرده می گیرند که مثلا اون آدمی که در سال ۸۸ فتنه به پا کرد یا اون جبهه رفته ای که اکنون در مقابل نظام قرار دارد را با حال فعلی اش می سنجید اما برعکسش را به دیده تردید نگاه می کنید. یا اینکه کسی که قبلا اصلاح طلب بوده و به یک خائن و جاسوس تبدیل شده، میزان حال فعلی اش باشد نه اصلاح طلب بودن قبلی اش!
اولا که افراد زیادی بوده اند که همچون حر آزاده شده اند! مانند سید شهیدان اهل قلم که مسیر از کامران تا مرتضی را طی کرده است و الگویی شد برای همه متعهدین اهل قلم! یا چه شاهرخ ضرغام ها و طیب ها که در مسیر این انقلاب، انقلابی و آزاده نشدند!
ثانیا ساز و کار حزبی اصلاحات چگونه است که این همه خدمات به دشمن داشته است. شبکه های ماهواره ای، سایت ها معاند و قدرت رسانه ای دشمن را نگاه کنید، متوجه می شوید که هزاران آدمی که روزگاری اصلاح طلب بوده اند و در دایره اصلاح طلبی فعالیت کرده اند، هم اکنون سربازان دشمن هستند.

خب حالا بیاییم بگوییم که مجید محمدی جامعه شناس جبهه و حوزه رفته ی اصلاح طلب که نامه خیانت آمیز و سیاه به ترامپ را امضا کرده، اکنون چکاره است؟ یا امثال باطبی ها و فخرآورها و…
هر آدمی مستقلا ممکن است غلطی بکند آبروبرنده! آمّا اینکه زیر بیرق چه گروهی بوده! با چه کسانی همنشینی داشته! آب و نان کدام تفکر را برای تغذیه انتخاب کرده بسیار حایز اهمیت است.

وقتی کسی جنایتی می کند، دادگاه؛ ریشه و انگیزه را مورد بررسی قرار می دهد. اینکه چه چیزی باعث شدت و ضعف عمل و اقدام او شده! افکار عمومی باید بدانند که این جریان سیاسی بسیاری از جوانان را به منجلاب فساد و فحشا از یک سو(بخاطر آزادی های ساختارشکن) و به مراکز خدمت سربازی برای دشمن از سوی دیگر (بخاطر تفکرات انسان محورانه) کشانیده است!
میزان حال فعلی افرادی است که عملا آزادگی خود را اثبات کنند. کسی را می شناسم در همین دانشگاه سیستان و بلوچستان که در فتنه و بلواها و تجمعات سال ۸۸ فعال بود اما مسیرش را عوض کرد و گفت اینها(سران فتنه) آدمهای عوضی ای هستند. او درست است که چندان متدین و نمازخوان نبود اما در همان اوجی که می توانست خوب خرابکاری کند، آزاده شد.

برعکسش را هم دیده ام کسی که بیشتر هم خوابگاهی هایش از دستش ناله می کردند. کسی که تنها لباسش در محیط خوابگاهی یک شورت هفتی بود. کسی که از دستش برای طرز شاشیدنش و به کثافت کشیدن همه محیط هم به کمیته انضباطی شکایت کرده بودند! کسی که بعدا در رسانه های دشمن ظاهر شد و هر چه را شایسته خودش بود به نظام و کشور نسبت داد.

کسی دیگر را می شناسم که در مراسمات مذهبی چنان اشک می ریخت….اما در فتنه خود واقعی اش را نشان داد و شب نامه هایی علیه انقلاب و نظام پخش کرد و معلوم شد که بازیگر خوبی بوده اما مجری خوبی نبوده است!

دوران عجیبی است! چقدر ریزش و چقدر رویش!
باید گریست بحال آنان که انسانیت را برای مقابله با حقیقت ذبح کردند. حقیقتی که صدها هزار انسان نورانی و پاک شده برایش جان دادند. حقیقتی که مردانی چون سید روح الله و سیدعلی پرچمش را افراشته اند.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نمی شود

2 + 20 =