حضور پررنگ، مانع فرصت سوزی

نوشته شده به تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ در باب با ۰ بازدید

سلام و درود بر برادر عزیز جناب آقای منصور کاوسی

خوشحالم که عضو کوچکی از طایفه ای هستم که به صاف و صادق بودن شهرت دارد و همپای دیگر طوایف به نقش آفرینی می پردازد. و خوشحالترم از اینکه احساس تکلیف و نقش آفرینی در بین نخبگانش موج می زند.

عرصه انتخابات فرصتی برای نزدیک تر شدن قلوب و اجتماع عظیم افراد خانواده هاست با امیدی بیشتر به آینده ای بهتر.

همشهریان بسیاری حامی شما بوده اند و با توجه به عدم احراز صلاحیت شما، شایسته و درخور است که دیگر همشهریان، هم طایفه ای ها و فامیل را امیدوار نکنید و اجازه دهید حامیان شما از میان افراد احراز صلاحیت شده دست به انتخاب بزنند.

جنابعالی مستحضر هستید که یکی از بهترین فرصت ها برای ظهور و بروز استعدادها و نزدیک شدن به حلقه های تصمیم ساز، ایام انتخابات می باشد لذا با توجه به شناختی که از شما داشته، انتظار دارم نقش آفرینی کرده و برادرانه جلوی فرصت سوزی ها را بگیرید.

در پایان لازم می دانم به بخشی از بیانات رهبری در خطبه های نماز جمعه تهران در تاریخ ۱۴ دی ماه ۱۳۹۰ اشاره کنم:

« اینهایی که رد صلاحیت می شوند، لزوماً آدمهای بی صلاحیتی نیستند. اینجور خیال نشود که حالا چون فلانی در انتخابات رد صلاحیت شد، پس دیگر بکلی از صلاحیت ساقط است؛ نه، طبق قانون، در انتخابات نمیتواند به عنوان نامزد شرکت کند، اما ممکن است مقامی که او را رد صلاحیت کرده، اشتباه کرده باشد. ممکن است برای این کار صلاحیت نداشته باشد، اما صلاحیتهای فراوان دیگری داشته باشد. اینجور نباشد که اگر کسی رد صلاحیت شد، این معنایش این باشد که او دیگر از هستی ساقط شد؛ نه، صلاحیتهای گوناگون دیگری وجود دارد.»

و از خداوند برای شما آرزوی توفیق دارم

حمزه محمدی رکعتی
۱۹ دی ۱۳۹۴

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نمی شود

یک + چهار =