اسباب جمل فراهم نمی شود!

نوشته شده به تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در باب با ۰ بازدید

حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در فرودگاه مهرآباد اشارات تندی پیرامون عدم تایید صلاحیت سید حسن مصطفوی نوه امام خمینی – که رحمت بی کران الهی بر او باد – داشتند. همان هاشمی ای که در سال ۸۸ از وجود آتشفشان ها در نامه بی سلامش خبر داد و خانواده اش تمام قد جهت مخدوش کردن یکی از اصلی ترین ارکان نظام یعنی انتخابات تلاش کردند. یکی با تجهیز اوباش، یکی با تحریک و تشویش عمومی و دعوت به ریختن به خیابانها، یکی با حضور مستقیم در میدان آشوب و بلوا!

 

فردی که بارزترین نماد از اشرافی گری ست، از امام پابرهنگان واژگونه یاد می کند! خطاب به یکی دیگر از ارکان نظام یعنی شورای نگهبان می گوید که امام تو را احراز کرده و تو نوه ایشان را احراز نمی کنی؟! مگر وراژت و ژن تضمینی برای تایید افراد می شود؟ مگر سید احمد خمینی هم در آزمون خبرگان شرکت نکرد؟ و براستی چرا سید حسن در آزمون شرکت نکرد؟!

مگر نه اینکه در همین آزمون خبرگان رهبری، افرادی با سن کم همچون محمد حسین بیاتی که متولد ۱۳۶۲ بوده، شرکت کرده و احراز صلاحیت شده است؟ بنابراین سید حسن هم اگر چنانچه بر صلاحیت علمی خود مشرف بود، می توانست اثباتا آن را به نمایش بگذارد!

 

و مگر نه آنکه افرادی با سن بالا و حتی در منصب امام موقت جمعه بودن هم احراز صلاحیت نشده اند؟!

به اعتقاد نگارنده تلاش های بی وقفه ای از سوی لیبرال های داخلی برای بدست گرفتن قدرت رقم خورد، تلاش های فراوانی برای رو در رویی مردم با امام امت صورت پذیرفت و همه و همه تنها با یک هدف شکل گرفته و آن آرزوی شورایی کردن رهبری بوده است.

نتیجه انتخابات سال ۹۲ و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، تلاش برای برقراری رابطه با غرب و عادی کردن رابطه با امریکا و حتی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در همین راستاست، یعنی تکمیل پروژه نفوذ!

همانطور که تاریخ از چگونه رقم خوردن جنگ جمل و از چگونگی به میدان آمدن همسر رسول خدا به همراه دو تن از اصحاب کبار ایشان در مقابل علی علیه السلام خبر می دهد باید دانست که تاریخ تکرار نخواهد شد و این بار اسباب جمل فراهم نمی شود!

و باید دانست که: وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِين.


  • لازم به توضیح است که محمدحسین بیاتی کاندیدای احراز صلاحیت شده و عضو ائتلاف اعتدالیون با سرلیستی حجج الاسلام اکبر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی بوده است.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نمی شود

دو − 2 =