اتمام حجت

نوشته شده به تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در باب با ۰ بازدید

احمدی نژاد باید فدای یک انتخابات آرام و کم حاشیه می شد و خودش بارها گفته بود که صد چون منی فدای این راه و این انقلاب!
دوستان باید زمان شناس باشند، موضوع شورای نگهبان باید در کرسی ها آنهم در یک بازه زمانی صحیح مورد بحث قرار بگیرد، صحبت از قانون اساسی و حوزه اختیار نگهبان قانون اساسی است.
دامن زدن به مسایلی که در حال حاضر اصل نیستند و فرعند هم اهداف دشمن در ضربه زدن و رسوب دادن انقلاب در نگاه مومنین را موجب می شود و هم موجب فرصت سوزی می شود.
بلی موافقم که در کرسی های آزاد فکری تخصصی نتایج شایسته گرفته شود و از نمایندگان مجلس بخواهیم که آنها را در مجلس و سپس خود شورای نگهبان جهت شفافیت تصمیم گیری ها و عطف به آرمان های انقلاب، اصلاحاتی صورت بگیرد؛ اما الان زمانش نیست!
احمدی نژاد منحرف نبود و حقیقتا ولایتمدار هم بود و باید دانست که ظرف وجودی احمدی نژاد بسیار بزرگتر از آن است که با چنین امتحاناتی دچار تزلزل شود. عدم احراز صلاحیت وی به معنای فاقد صلاحیت بودن نیست که برخی آن را ترجمه میزان حال فعلی افراد بدانند یا برخی نادیده گرفتن توصیه رهبری و…
او دو هدف را دنبال می کرد یکی پرشور کردن انتخابات و دعوت مردم برای حضور حداکثری و دوم دفاع از دولتهایش! خودش گفته بود که پیروز شدن در انتخابات اصلا برای او هدف نیست بلکه هدف اصل انقلاب و مردم بوده است.
شورای نگهبان متشکل از فقها و حقوقدانانی هستند که قطعا به حجت شرعی برای احراز یا عدمش رسیده اند. اما خب تفسیر برخی مسایل چند وجهی است و باید همه وجوه آن دیده شود. به نظر بنده شرایط خاص داخلی و خارجی و لزوم برگزاری یک انتخابات آرام، مهمترین دلیل برای عدم احراز ایشان بوده است. احمدی نژاد عزیزی است که می تواند برای آینده ذخیره شود.
بنده معتقدم که اگر نمره دکتر احمدی نژاد برای ریاست جمهوری را ۷۵ در نظر بگیریم، نمره آیت الله رئیسی قطعا بیش از ۹۰ خواهد بود. آیت الله رئیسی یک احمدی نژاد دیگر است که بسیاری از کاستی های او را هم ندارد. کاستی هایی که کرارا دوست و دشمن بر آنها انگشت گذاشته اند اما تکلیف فعلی ما چیست؟!
تکلیف ما آن است که برای معرفی آیت الله رئیسی باید اولا مسایل فرعی را بوسیده و کنار بگذاریم و برای مسئله اصلی که حضور حداکثری مردم در انتخابات و معرفی اصلح به مردم است، تلاش کنیم.
بیایید دلهایمان را با نیت انتخاب شایسته ای برای دوازدهمین رییس جمهور در ماه مبارک شعبان ششستو دهیم.
قطعا در محضر پروردگار، برای کوتاهی همت، دیرفهمی، زمان شناس نبودن و عدم تلاش برای معرفی یک خادم انقلابی و مردمی پاسخگو خواهیم بود.

پیا ده

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نمی شود

2 × پنج =